» ŁÓŻKA AUTA POJEDYŃCZE

Kontakt

 • "FABRYKA SNÓW" Adam Pawlicki
  ul.Wesoła 6
  41-303 Dąbrowa Górnicza
  NIP: 6292240836
 • E-mail:fabryka_snow@onet.pl
 • Telefon510688386
  505702517
 • Godziny działania sklepucodziennie 8.00 - 20.00, w soboty 10.00 - 14.00

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

ŁÓŻKA AUTA POJEDYŃCZE

Łóżka auta, łóżka dziecięce - wyjątkowe łózka auta pojedyńcze.

 

Łóżko auto to doskonały pomysł na niecodzienny wystrój dziecięcego pokoju, który bez wątpienia pobudzi kreatywność Twojego dziecka. Proponujemy łóżka pojedyncze, stylizowane na dynamiczne samochody, będące spełnieniem marzeń każdego chłopca.
 

Łóżko wyścigówka to zaskakujący pomysł, budzący uśmiech na twarzy dzieci. Pozwól swojemu dziecku poczuć się jak zawodowy kierowca, zaszczepiając w nim pasję do motoryzacji. Doskonałym rozwiązaniem dla przyszłych strażaków jest łóżko wóz strażacki. Kojarzący się z odwagą i ciężką pracą mebel, pomoże Twojemu dziecku pielęgnować te pozytywne cechy. Każdy młody chłopiec chciał kiedyś pracować w straży pożarnej. Możesz teraz ułatwić dziecku spełnienie tych dziecięcych marzeń! Łóżko autobus to kolejne wspaniałe rozwiązanie dla młodych kierowców. Doskonały mebel do dziecięcych zabaw, każdego dnia budzący kreatywność dziecka. Łóżko auto otwiera dla Ciebie nowe perspektywy zarówno w kwestii wystroju wnętrza jak i kreatywnych i kształcących zabaw z dzieckiem. Nasze nowatorskie meble zapewniają uśmiech na twarzy dziecka oraz brak problemów z zasypianiem – każdy młody kierowca będzie chciał się w nim jak najprędzej znaleźć!


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Łóżko auto daje Ci możliwość urządzenia pokoju Twojego dziecka w niespotykany, pomysłowy sposób. Pokój na wzór remizy czy toru wyścigowego to tylko pierwsze idee, które od razu przychodzą do głowy. Zdecyduj się na łóżko piętrowe auto dla dwójki dzieci śpiących w jednym pokoju lub łóżko auto pojedyncze dla jedynego lokatora. Te unikalne meble ożywią codzienność Twojej pociechy, pozwolą jej rozwinąć skrzydła swojej kreatywności w pogoni za dziecięcymi marzeniami.